Budowa kanalizacji sanitarnej i deszczowej na terenie Miasta Wojkowice - Etap II - Oświadczenia

  • Kategoria: UE
  • Opublikowano: poniedziałek, 30, listopad 2020 11:01
  • Dominika
  • Odsłony: 2577

 

W Wojkowicach realizowany jest projekt pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej i deszczowej na terenie Miasta Wojkowice - Etap II”. Projekt realizowany jest w formule „zaprojektuj i wybuduj” co oznacza, że prace budowlane są poprzedzone etapem prac projektowych.

Obecnie wyłoniony w przetargu wykonawca - Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego MACHNIK Sp. z o.o. pracuje nad koncepcją przebiegu instalacji kanalizacyjnych na terenie naszego Miasta.

W związku z prowadzonymi pracami nad koncepcją przebiegu kanalizacji, upoważnieni przedstawiciele wykonawcy (firmy MACHNIK) mogą pozostawić w Państwa skrzynkach pocztowych oświadczenia dotyczące zadania inwestycyjnego „Budowa kanalizacji sanitarnej i deszczowej na terenie Miasta Wojkowice - Etap II”. Proszę o ich wypełnienie i zwrot do wykonawcy. Oświadczenia można też zostawiać w siedzibie Spółki Wojkowickie Wody (Wojkowice, ul. Jana III Sobieskiego 125).

Wszelkie pytania mogą Państwo kierować bezpośrednio do wykonawcy pod numery telefonów: 504 636 853 oraz 600 377 679, jak również do Spółki Wojkowickie Wody - tel. (32) 760-20-78.